Главная > Объявления > Распродажа наружки > Предлагаю біжучі стрічки (біжучий рядок, бегущая строка), автомобільне табло, RGB повнокольоровий екран, рекламне табло, led вивіска.
Каталог агентств Украины по наружке

Раздел "Агентства" познакомит вас с существующими на рынке наружной рекламы агентствами, которые занимаются печатью и размещением наружной рекламы.

Для добавления своего агентства в каталог агентства отправьте информацию о компании по наружной рекламе на электронный адрес mediamapa@online.ua. После регистрации, представители агентства получат логин и пароль для редактирования информации о своем агентстве. 

Так же вы можете заказать размещение наружной рекламы по всей Украине в рекламном гентстве IDMedia. В агентстве можно заказать билборды в Киеве или любой другой формат наружной рекламы в более чем 900 населенных пунктах Украины.

Предлагаю біжучі стрічки (біжучий рядок, бегущая строка), автомобільне табло, RGB повнокольоровий екран, рекламне табло, led вивіска.

12 марта 2018 Гость Просмотров: 947 киев
Одним з напрямків виробництва компанії «Technic modern» є виготовлення рекламних світлодіодних конструкцій
Наша компанія «Technic modern» на власному виробництві виготовляє біжучі стрічки (біжучий рядок, бегущая строка), автомобільне табло, RGB повнокольоровий екран, рекламне табло, led вивіска. Можемо виготовити будь-який розмір та колір на ваше вподобання і необхідність.
Біжуча стрічка, RGB повнокольоровий екран, табло, led вивіска — це ефективне рішення для реклами та просування вашого бізнесу (кафе, аптеки, ресторани, магазини, СТО, шиномонтаж, бари, кіоски, салони краси, нічні клуби, ломбарди, обмінні пункти, стадіони, АЗС, кінотеатри, нотаріус, готелі, банки, автомийки, вокзали, юристи, автомайстерні, клініки, спортклуб, ВНЗ, курси, SPA). Ми виготовляємо будь-який розмір та колір на ваше вподобання і необхідність.
Низький рівень споживання енергії, висока світловіддача, широкий кут огляду і вологозахищеність відрізняють електронні світлодіодні LED табло від традиційної малоефективної реклами.
Управління, програмування може здійснюватися через WiFi, ETHERNET, USB флеш-носій.
Простий в експлуатації, яскравий, компактний біжучий рядок, ЛЕД табло приверне увагу ваших потенційних клієнтів в будь-який час доби, та не вигорає на сонці, на відміну від банерів і плівок.
Така інвестиція в рекламу окупиться протягом трьох місяців і приверне увагу нових потенційних клієнтів, а при необхідності переїзду або зміни напряму бізнесу, ви завжди зможете використати таке універсальне табло, а також його перепродати.

Компанія «Technic modern» працює в режимі "під ключ":
1. Консультуємо
2. Виготовляємо на власному виробництві
3. Встановлюємо (за додаткову оплату від 400 грн).
4. Підключаємо, налаштовуємо програмне забезпечення.
5. Навчаємо користуватись
6. Надаємо технічну підтримку і гарантію 1 рік, а також післягарантійне обслуговування.
Досвід роботи компанії «Technic modern» з LEDпродукціей більше 8 років. Використовуємо тільки надійні комплектуючі провідних заводів Кореї та Китаю
Ми готові стати надійним партнером для вас і вашого бізнесу
Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!