Главная > Статьи > Зовнішня реклама
Каталог агентств Украины по наружке

Раздел "Агентства" познакомит вас с существующими на рынке наружной рекламы агентствами, которые занимаются печатью и размещением наружной рекламы.

Для добавления своего агентства в каталог агентства отправьте информацию о компании по наружной рекламе на электронный адрес mediamapa@online.ua. После регистрации, представители агентства получат логин и пароль для редактирования информации о своем агентстве. 

Так же вы можете заказать размещение наружной рекламы по всей Украине в рекламном гентстве IDMedia. В агентстве можно заказать билборды в Киеве или любой другой формат наружной рекламы в более чем 900 населенных пунктах Украины.

Зовнішня реклама

Скролери - Ролерні дисплеї
25 марта 2013   Автор: Admin   Просмотров: 2835 Комментарии: 0
Скролери - Ролерні дисплеї

Скролери або ролерні дисплеї один з нового вигляду реклами що нестримно набирають свою популярність у всіх містах України. Скролери з'єднали в собі переваги беклайтов також мають заднє підсвічування але при цьому динамічно міняють своє зображення чим залучають пішоходів, що до себе йдуть, або людей, що їдуть в транспорті.

Подробнее
Оператор зовнішньої реклами — Медіамапа!
25 марта 2013   Автор: Admin   Просмотров: 3463 Комментарии: 0
Оператор зовнішньої реклами  — Медіамапа!

Оператори зовнішньої реклами розподіляться на дві категорії - власники рекламних конструкцій і медіабаїнгові компанії. Перші займаються безпосередньою установкою рекламних плоскостей на вулицях і фізичним розміщенням на них інформації. Разом з тим, зазвичай такі фірми мають в своєму складі рекламні підрозділи, що займаються роботою з рекламодавцями і іншими контрагентами.

Подробнее
Агенство зовнішньої реклами - Медіамапа
25 марта 2013   Автор: Admin   Просмотров: 3256 Комментарии: 0
Агенство зовнішньої реклами - Медіамапа

З розвитком та ускладненням українського ринку зовнішньої реклами, організаціям стає все важчим ефективно управляти просуванням брендів і товарів. Баїнгова компанія «МедіаМапа» - це агентство зовнішня реклама для якого є основним профілем діяльності. Наша місія - допомогти рекламодавцям зорієнтуватися в безмежному морі пропозицій і рекламних майданчиків, зробити так, щоб рекламна кампанія мала як найкращий результат.

Подробнее
Вартість зовнішньої реклами: бігборди, ситілайти, ін.
25 марта 2013   Автор: Admin   Просмотров: 5917 Комментарии: 0
Вартість зовнішньої реклами: бігборди, ситілайти, ін.

 Зовнішня реклама є одним з найефективніших способів просування брендів, товарів і послуг. Вартість зовнішньої реклами або на мові професіоналів - показник CTR (ціна тисячі рекламних контактів) найнижча серед всіх її видів, включаючи телевізійну. Це і безліч інших переваг робить зовнішню рекламу привабливою як для крупних, так і для локальних організацій. 

 

Подробнее
Як замовити зовнішню рекламу
25 марта 2013   Автор: Admin   Просмотров: 2616 Комментарии: 0
Як замовити зовнішню рекламу

Зовнішню рекламу прийнято відносити до додаткових методів просування брендів, товарів і послуг. Проте, за об'ємом оборотів вона міцно утримує друге місце, поступаючись лише рекламі телевізійній. Це пов'язано з тим, для багатьох компаній замовити зовнішню рекламу є чи не єдиним способом просунутися на ринку. Це пов'язано з цілим рядом її особливостей.

Подробнее
Зовнішня реклама - способи її здешевлення
25 марта 2013   Автор: Admin   Просмотров: 3056 Комментарии: 0
Зовнішня реклама - способи її здешевлення

На зовнішній рекламі намагаються заощадити через кризу не лише невеликі й тільки починаючи свою діяльність компанії, але й великі фірми, які вже давно працюють. Оскільки зовнішня реклама залишається найбільш дієвою, то не варто відмовлятись від неї. Потрібно лише знайти спосіб зробити зовнішню рекламу дешевшою.

Подробнее
Брендмауери - брєндмауери - Brandmauer
25 марта 2013   Автор: Admin   Просмотров: 3204 Комментарии: 0
Брендмауери - брєндмауери - Brandmauer

Брендмауер найбільший за площею з видів зовнішньої реклами і тому найпомітніший. Brandmauer від англійського слова Brand — «Бренд», mauer — «стіна» що означає реклама бренду на стіні. Конструкції для брендмауеров робляться з металевого каркаса і встановлюються на стіни будівель і споруд, які знаходяться в місцях великого скупчення людей.

Подробнее
Зовнішня реклама білборд
25 марта 2013   Автор: Admin   Просмотров: 5204 Комментарии: 0
Зовнішня реклама білборд

Найбільш поширеними плоскостями зовнішньої реклами є білборд або, як їх ще називають - бігборди. По продуктивності роботи та вартості одного рекламного показу вони ефективні, як ніяка інша зовнішня реклама. Білборд з підсвічуванням (на відміну від того ж ситілайта) впливає на споживача цілодобово, має невисоку вартість виготовлення і простий в експлуатації.

Подробнее
Розміщення зовнішньої реклами
25 марта 2013   Автор: Admin   Просмотров: 3147 Комментарии: 0
Розміщення зовнішньої реклами

Сучасні міста перенасичені рекламними щитами, розтяжками і брендмауерамі. Вечірньої пори до них додається блиск ситілайтов, пілонів та іншої світлової реклами. Одне з головних завдань рекламодавця полягає в тому, щоб його інформація не загубилася на фоні різноманіття кольорів зовнішньої реклами.

Подробнее
Зовнішня реклама в Україні
25 марта 2013   Автор: Admin   Просмотров: 3060 Комментарии: 0
Зовнішня реклама в Україні

Зовнішня реклама в Україні, достатньо широко охоплена різноманітними рекламними плоскостями. У будь-якому куточку твого міста можна побачити біллборди, сіті-форматы, лайтбокси, беклайти, а іноді і плазмові екрани. Загальна кількість майданчиків зовнішньої реклами, що розкидані по країні, складає близько 100 тис. одиниць.

Подробнее
Страницы: 1 2   Последняя