Главная > Статьи > Зовнішня реклама

Зовнішня реклама

Скролери - Ролерні дисплеї
25 марта 2013   Автор: Admin   Просмотров: 2159 Комментарии: 0
Скролери - Ролерні дисплеї

Скролери або ролерні дисплеї один з нового вигляду реклами що нестримно набирають свою популярність у всіх містах України. Скролери з'єднали в собі переваги беклайтов також мають заднє підсвічування але при цьому динамічно міняють своє зображення чим залучають пішоходів, що до себе йдуть, або людей, що їдуть в транспорті.

Подробнее
Перетяжки - Тролли - Троли
25 марта 2013   Автор: Admin   Просмотров: 3003 Комментарии: 0
Перетяжки - Тролли - Троли

Перетяжки або так звані тролли — це легені банера як правило розміром 0,6х3 м. розтягнуті між двома дорожніми стовпами, що протилежно стоять, і з надрукованим на баннероной тканині рекламним зображенням.  Тролли (троли) один з видів зовнішньої реклами який добре вписується в міську транспортну інфраструктуру і є одним з дієвих методів донесення рекламного повідомлення.

Подробнее
Лайтбокси - Лайт-бокси - Lightbox
25 марта 2013   Автор: Admin   Просмотров: 2966 Комментарии: 0
Лайтбокси - Лайт-бокси - Lightbox

Лайтбокс або Лайт-бокс на англійському Lightbox – що переводиться як світлова коробка або короб. У лайт-боксі є двостороннє зображення на зразок ситілайта, яке в темний час доби підсвічує зсередини. Зовнішні конструкції типа лайтбокса можуть вішаються на опорних стовпах тих, що подають електрику для суспільного транспорту: трамваїв або тролейбусів, а також в інших жвавих місцях де є можливість підключення електрики безпосередньо до носія.

Подробнее
Прізматрони - Прізмаборди - Призма 3х6 3х12
25 марта 2013   Автор: Admin   Просмотров: 2465 Комментарии: 0
Прізматрони - Прізмаборди - Призма 3х6 3х12

Прізматрони один з найсучасніших рекламних носіїв, з динамічним змінний сюжетом, що привертає увагу як автомобіліста так і клієнта, що їде в транспорті, або пішохода, що йде. Прізматрони діляться на призми розміром 3х6 метра або панорамні конструкції розміром 3х12 м. які є найбільш ефектними і престижними рекламними носіями.

Подробнее
Рекламні щити 3х6 3х12
25 марта 2013   Автор: Admin   Просмотров: 3444 Комментарии: 0
Рекламні щити 3х6 3х12

Рекламні щити один з найбільш старих і в теж час дієвих видів сучасних рекламних носіїв. Рекламні щити бувають розмірами: 3х6 метрів (висота 3 метри, ширина 6 метрів) і 3х12 метрів (висота 3, а ширина 12 метрів). В основному на просторах СНД розрізняють рекламні щити 6 метрової ширини, але останнім часом набирають популярність щити шириною: 12 метрів, які використовують для панорамної реклами брендів.

 

Подробнее
Ситілайти - Ситі-лайти - Citylight
25 марта 2013   Автор: Admin   Просмотров: 3308 Комментарии: 0
Ситілайти - Ситі-лайти - Citylight

Ситілайт або Ситі-лайт від англійського Citylight – один з основних видів зовнішніх рекламних носіїв. Стандартні ситілайти мають розмір 1,2х1,8 м-кодів, і комплектуються двостороннім зображенням з підсвічуванням зсередини. Особливо ефектно виглядають, а значить працюють на благо рекламодавцеві ситі-лайти саме в темний час доби.

Подробнее
Бігборди - Біг-Борди, Біллборди
25 марта 2013   Автор: Admin   Просмотров: 5589 Комментарии: 0
Бігборди - Біг-Борди, Біллборди

Біллборди або Бігборди – один із старих видів зовнішньої реклами, найбільш ефективні рекламні носії і одні з найбільших за розміром. Прийшли до нас бігборди з Америки, де рекламу на біллбордах почали використовувати ще в 30-х роках минулого століття. У наш час бігборди практично не змінилися – додалося підсвічування і візуальний вигляд став сучаснішим, але сенс зовнішнього носія залишився тим самим. Одними ж з нових різновидів біг-бордов є прізмаборди або прізматрони, реклама на яких може мінятися динамічно до 3-х сюжетів по черзі.


 

Подробнее
Оператор зовнішньої реклами — Медіамапа!
25 марта 2013   Автор: Admin   Просмотров: 2530 Комментарии: 0
Оператор зовнішньої реклами  — Медіамапа!

Оператори зовнішньої реклами розподіляться на дві категорії - власники рекламних конструкцій і медіабаїнгові компанії. Перші займаються безпосередньою установкою рекламних плоскостей на вулицях і фізичним розміщенням на них інформації. Разом з тим, зазвичай такі фірми мають в своєму складі рекламні підрозділи, що займаються роботою з рекламодавцями і іншими контрагентами.

Подробнее
Агенство зовнішньої реклами - Медіамапа
25 марта 2013   Автор: Admin   Просмотров: 2409 Комментарии: 0
Агенство зовнішньої реклами - Медіамапа

З розвитком та ускладненням українського ринку зовнішньої реклами, організаціям стає все важчим ефективно управляти просуванням брендів і товарів. Баїнгова компанія «МедіаМапа» - це агентство зовнішня реклама для якого є основним профілем діяльності. Наша місія - допомогти рекламодавцям зорієнтуватися в безмежному морі пропозицій і рекламних майданчиків, зробити так, щоб рекламна кампанія мала як найкращий результат.

Подробнее
Вартість зовнішньої реклами: бігборди, ситілайти, ін.
25 марта 2013   Автор: Admin   Просмотров: 5041 Комментарии: 0
Вартість зовнішньої реклами: бігборди, ситілайти, ін.

 Зовнішня реклама є одним з найефективніших способів просування брендів, товарів і послуг. Вартість зовнішньої реклами або на мові професіоналів - показник CTR (ціна тисячі рекламних контактів) найнижча серед всіх її видів, включаючи телевізійну. Це і безліч інших переваг робить зовнішню рекламу привабливою як для крупних, так і для локальних організацій. 

 

Подробнее
Страницы: 1 2   Последняя