Главная > Статьи > Зовнішня реклама > Агенство зовнішньої реклами - Медіамапа
Каталог агентств Украины по наружке

Раздел "Агентства" познакомит вас с существующими на рынке наружной рекламы агентствами, которые занимаются печатью и размещением наружной рекламы.

Для добавления своего агентства в каталог агентства отправьте информацию о компании по наружной рекламе на электронный адрес mediamapa@online.ua. После регистрации, представители агентства получат логин и пароль для редактирования информации о своем агентстве. 

Так же вы можете заказать размещение наружной рекламы по всей Украине в рекламном гентстве IDMedia. В агентстве можно заказать билборды в Киеве или любой другой формат наружной рекламы в более чем 900 населенных пунктах Украины.

Агенство зовнішньої реклами - Медіамапа

Агенство, зовнішньої, реклами, Медіамапа, розміщення, регіонах, наружки, Україна.

Медіабаїнговоє агентство зовнішньої реклами – Медіамапа!

З розвитком та ускладненням українського ринку зовнішньої реклами, організаціям стає все важчим ефективно управляти просуванням брендів і товарів. Баїнгова компанія «МедіаМапа» - це агентство зовнішня реклама для якого є основним профілем діяльності. Наша місія - допомогти рекламодавцям зорієнтуватися в безмежному морі пропозицій і рекламних майданчиків, зробити так, щоб рекламна кампанія мала як найкращий результат.

У загальному випадку медіабаїнг - це оптова закупівля рекламних носіїв з їх подальшим перепродажем як невеликим, так і крупним замовникам. Існування такого явища закономірне, як мінімум, по двох причинах. По-перше, медіабаїнг позбавляє власників рекламних майданчиків від необхідності пошуку зацікавлених клієнтів, які іноді розташовуються в іншому кінці країни.

По-друге, система удвічі вигідна самим рекламодавцям, оскільки медіабаїнг (особливо при проведенні комплексних рекламних кампаній) позбавляє їх від низки питань. Мова йде про пошук, переговори, підписання купи договорів з рекламними агентствами і власниками рекламних майданчиків. Навіть відшукавши у віддаленому регіоні потрібне агентство, зовнішня реклама, потребує контролю. Все це вимагає від рекламодавця не тільки зусиль, але і чималих витрат на утримання менеджерів по рекламі, ведення роздутої бухгалтерії та багато іншого. Крім того, баїнгові агентства надають послуги медіа-планування, тобто можуть розробити план проведення рекламної кампанії із заданими результатами і бюджетом. При цьому орендуються найбільш відповідні для рекламодавця майданчики, що неможливо зробити без досконального знання ринку.

агентство зовнішньої реклами  Медіамапа

Компанія «МедіаМапа» є профільним медіабаїнговим агентством - зовнішня реклама є нашим головним напрямом діяльності. Маючи в своєму розпорядженні велику базу даних, ми маємо можливість розмістити рекламу замовника на майданчиках більшості регіонів України. Носіями реклами можуть виступати щити і сітілайти різного типу, встановлені уздовж жвавих автотрас і в межах міст. Біллборди, сіті-форматы, піллари, лайтбокси, беклайти, скролери - ось неповний перелік рекламних плоскостей, де має можливість помістити інформацію наше агентство, зовнішня реклама подібного типу є надзвичайно ефективною. Вона дозволяє застосовувати широкий арсенал візуальних заходів, що є могутнім інструментом впливу на потенційного споживача. Інша перевага зовнішньої реклами полягає в широкому обхваті аудиторії. Підраховано, що радіус дії стандартного бігборда складає близько 800 м. Завдяки цьому щит, встановлений в людному місці, або на узбіччі магістралі з солідним трафіком, за добу бачать тисячі клієнтів. Тому і вартість тисячі рекламних показів (величина CTR) зовнішньої реклами залишається найнижчою серед всіх її видів.

Для тих, що звернулися в наше агентство, зовнішня реклама обходиться достатньо недорого. Це пов'язано з тим, що «МедіаМапа» має великий (і той, що постійно розширюється) портфель рекламних майданчиків. Неабиякою мірою ціна замовлення формується виходячи з їх місцеположення. Тут наша компанія також готова запропонувати щонайширший вибір. Ми завжди раді бачити Вас в числі наших клієнтів!

Похожие статьи:

25 марта 2013 Рейтинг: Просмотров: 3323 Автор: Ольга Николаева
Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!