Главная > Статьи > Зовнішня реклама > Медіабаїнг - Медіа-баїнг - Mediabuying
Каталог агентств Украины по наружке

Раздел "Агентства" познакомит вас с существующими на рынке наружной рекламы агентствами, которые занимаются печатью и размещением наружной рекламы.

Для добавления своего агентства в каталог агентства отправьте информацию о компании по наружной рекламе на электронный адрес mediamapa@online.ua. После регистрации, представители агентства получат логин и пароль для редактирования информации о своем агентстве. 

Так же вы можете заказать размещение наружной рекламы по всей Украине в рекламном гентстве IDMedia. В агентстве можно заказать билборды в Киеве или любой другой формат наружной рекламы в более чем 900 населенных пунктах Украины.

Медіабаїнг - Медіа-баїнг - Mediabuying

Медіабаїнг, медіа, баїнг, Mediabuying, мапа, продаж, зовнішніх, плоскості, реклама, Україна.

Медіабаїнг - Медіа-баїнг – Mediabuying

Медіабаїнг або Медіа-баїнг (Mediabuying) – продаж зовнішніх носіїв по Україні. Зробити запит на сітки вільних зовнішніх носіїв.

 

Медіабаїнг (Mediabuying) відносно нове, але таке, що вже зайняло свою нішу на рекламному світі напрям і це адже не випадково медіа-баїнг від професіоналів своєї справи економить силу-силенну часу кінцевому клієнтові і позбавляє його від різного роду неприємностей: контролю за своєчасною ротацією реклами, якість носія і його індивідуальні властивості завжди краще знайомі місцевим байерам.

Крупні медіабаїнгові агентства мають хороші знижки у власників зовнішньої реклами і тому можуть продавати рекламу кінцевому клієнтові за тією ж ціною що і власник рекламної плоскості але у результаті позбавляючи його від різних проблем таких як: неякісна і невчасна поклейка, заміна зображення (якщо прийшло в непридатність), а також можливість отримувати своєчасно фото-звіти.

Медіабаїнг - Медіа-баїнг – Mediabuying - Україна

 

Наша основна перевага це оперативна видача рекламних сіток для кінцевого споживача, а також представлення візуальної інформації: фотографії, місце розташування на карті. Інтерактивна онлайн медіа-карта носіїв це унікальний проект не має аналогів в Україні. На нім зібрані майже всі регіональні носії України.

Медіабаїнг - Медіа-баїнг – Mediabuying - Україна

Готові запропонувати плідну співпрацю рекламним агентствам які професійно займаються медіабаїнгом в інших регіонах України.

З усіх питань звертайтеся до нас.Ми допоможемо вам забронювати зовнішні носії різних форматів для подальшого розміщення реклами і контролю за нею: фото-звіти, документація для безготівкових розрахунків по всій Україні.

Похожие статьи:

25 марта 2013 Рейтинг: Просмотров: 2858 Автор: Ольга Николаева
Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!