Главная > Статьи > Зовнішня реклама
Каталог агентств Украины по наружке

Раздел "Агентства" познакомит вас с существующими на рынке наружной рекламы агентствами, которые занимаются печатью и размещением наружной рекламы.

Для добавления своего агентства в каталог агентства отправьте информацию о компании по наружной рекламе на электронный адрес mediamapa@online.ua. После регистрации, представители агентства получат логин и пароль для редактирования информации о своем агентстве. 

Так же вы можете заказать размещение наружной рекламы по всей Украине в рекламном гентстве IDMedia. В агентстве можно заказать билборды в Киеве или любой другой формат наружной рекламы в более чем 900 населенных пунктах Украины.

Зовнішня реклама

Пілони - Піллар - Рекламні тумби
25 марта 2013   Автор: Admin   Просмотров: 3762 Комментарии: 0
Пілони - Піллар - Рекламні тумби

Пілони один з сучасних видів рекламних носіїв що щільно влаштувалися в сучасній міській інфраструктурі при чому його коріння лежить глибоко в древній історії Єгипту. Пілонамі називали усічені піраміди або високі опори службовці підтримкою перекриттям, зведенням або аркам через яких проходили люди або в місцях проїзду транспорту.  

Подробнее
Медіабаїнг - Медіа-баїнг - Mediabuying
25 марта 2013   Автор: Admin   Просмотров: 3153 Комментарии: 0
Медіабаїнг - Медіа-баїнг - Mediabuying

Медіабаїнг або Медіа-баїнг (Mediabuying) – продаж зовнішніх носіїв по Україні. Наше основна перевага це оперативна видача рекламних сіток для кінцевого споживача, а також представлення візуальної інформації: фотографії, місце розташування на карті. Інтерактивна онлайн медіа-карта носіїв це унікальний проект не має аналогів в Україні. На нім зібрані майже всі регіональні носії України.

Подробнее
Зовнішня реклама - Outdoor
25 марта 2013   Автор: Admin   Просмотров: 15753 Комментарии: 0
Зовнішня реклама -  Outdoor

Зовнішня реклама – наружка (Outdoor) один з найефективніших медіа носіїв, - адже зовнішню рекламу відмінно видно!  Це мабудь всі з основних видів зовнішньої реклами але є ще багато різновидів, наприклад "наружку" почали використовувати навіть на приватних балконах або ж у вигляді напівпрапорців на опорних стовпах, як виносні конструкції або наприклад останнім часом з'явилася тенденція встановлювати зовнішню рекламу на будівництвах, особливо якщо будівництво знаходиться в густонаселеному місці.


 

Подробнее
Прізматрони - Прізмаборди - Призма 3х6 3х12
25 марта 2013   Автор: Admin   Просмотров: 3090 Комментарии: 0
Прізматрони - Прізмаборди - Призма 3х6 3х12

Прізматрони один з найсучасніших рекламних носіїв, з динамічним змінний сюжетом, що привертає увагу як автомобіліста так і клієнта, що їде в транспорті, або пішохода, що йде. Прізматрони діляться на призми розміром 3х6 метра або панорамні конструкції розміром 3х12 м. які є найбільш ефектними і престижними рекламними носіями.

Подробнее
Рекламні щити 3х6 3х12
25 марта 2013   Автор: Admin   Просмотров: 4133 Комментарии: 0
Рекламні щити 3х6 3х12

Рекламні щити один з найбільш старих і в теж час дієвих видів сучасних рекламних носіїв. Рекламні щити бувають розмірами: 3х6 метрів (висота 3 метри, ширина 6 метрів) і 3х12 метрів (висота 3, а ширина 12 метрів). В основному на просторах СНД розрізняють рекламні щити 6 метрової ширини, але останнім часом набирають популярність щити шириною: 12 метрів, які використовують для панорамної реклами брендів.

 

Подробнее
Ситілайти - Ситі-лайти - Citylight
25 марта 2013   Автор: Admin   Просмотров: 4195 Комментарии: 0
Ситілайти - Ситі-лайти - Citylight

Ситілайт або Ситі-лайт від англійського Citylight – один з основних видів зовнішніх рекламних носіїв. Стандартні ситілайти мають розмір 1,2х1,8 м-кодів, і комплектуються двостороннім зображенням з підсвічуванням зсередини. Особливо ефектно виглядають, а значить працюють на благо рекламодавцеві ситі-лайти саме в темний час доби.

Подробнее
Бігборди - Біг-Борди, Біллборди
25 марта 2013   Автор: Admin   Просмотров: 6712 Комментарии: 0
Бігборди - Біг-Борди, Біллборди

Біллборди або Бігборди – один із старих видів зовнішньої реклами, найбільш ефективні рекламні носії і одні з найбільших за розміром. Прийшли до нас бігборди з Америки, де рекламу на біллбордах почали використовувати ще в 30-х роках минулого століття. У наш час бігборди практично не змінилися – додалося підсвічування і візуальний вигляд став сучаснішим, але сенс зовнішнього носія залишився тим самим. Одними ж з нових різновидів біг-бордов є прізмаборди або прізматрони, реклама на яких може мінятися динамічно до 3-х сюжетів по черзі.

 

 

Подробнее
Перетяжки - Тролли - Троли
25 марта 2013   Автор: Admin   Просмотров: 3756 Комментарии: 0
Перетяжки - Тролли - Троли

Перетяжки або так звані тролли — це легені банера як правило розміром 0,6х3 м. розтягнуті між двома дорожніми стовпами, що протилежно стоять, і з надрукованим на баннероной тканині рекламним зображенням.  Тролли (троли) один з видів зовнішньої реклами який добре вписується в міську транспортну інфраструктуру і є одним з дієвих методів донесення рекламного повідомлення.

Подробнее
Лайтбокси - Лайт-бокси - Lightbox
25 марта 2013   Автор: Admin   Просмотров: 3770 Комментарии: 0
Лайтбокси - Лайт-бокси - Lightbox

Лайтбокс або Лайт-бокс на англійському Lightbox – що переводиться як світлова коробка або короб. У лайт-боксі є двостороннє зображення на зразок ситілайта, яке в темний час доби підсвічує зсередини. Зовнішні конструкції типа лайтбокса можуть вішаються на опорних стовпах тих, що подають електрику для суспільного транспорту: трамваїв або тролейбусів, а також в інших жвавих місцях де є можливість підключення електрики безпосередньо до носія.

Подробнее
Зовнішня реклама: огляд видів зовнішньої реклами
25 марта 2013   Автор: Admin   Просмотров: 10151 Комментарии: 0
Зовнішня реклама: огляд видів зовнішньої реклами

Серед багатьох різновидів тотальної реклами, яка сьогодні використовується для просунення товарів та послуг, на одному з перших місць, безумовно, стоїть саме зовнішня реклама. ЇЇ різновиди дозволяють використовувати цей тип реклами для вирішення багатьох задач, при чому не залежно від розмірів конструкції рекламоносія та методів розміщення на ньому конкретної реклами, вони підрозділяються на три головних функціональних групи.

Подробнее