Главная > Статьи > Зовнішня реклама > Рекламні щити 3х6 3х12

Рекламні щити 3х6 3х12

рекламні, щити, щитки, регіонах, України, Вінниця, Полтава, Кіровоград, Чернігів, Черкаси, Житомир, Чернігів, Суми, Миколаїв, Херсон, Хмельницький, Рівно, Луцьк, Тернопіль, Чернівці, Івано-Франківськ, Ужгород.

Рекламні щити 3х6 3х12

Рекламні щити один з найбільш старих і в теж час дієвих видів сучасних рекламних носіїв.

Рекламні щити бувають розмірами: 3х6 метрів (висота 3 метри, ширина 6 метрів) і 3х12 метрів (висота 3, а ширина 12 метрів). В основному на просторах СНД розрізняють рекламні щити 6 метрової ширини, але останнім часом набирають популярність щити шириною: 12 метрів, які використовують для панорамної реклами брендів.

 

Рекламні щити найбільш поширений вигляд зовнішньої реклами в СНД і один з найефективніших рекламних засобів донесення інформації до кінцевих споживачів. Реклама на щитах може сприйматися головним чином за рахунок зображення вампіра — зображення, що притягує погляд, і що заставляє затримати погляд на нім, а далі сприйняти основне рекламне посилання на нім.

На рекламних щитах сприйняття інформації відбувається дуже швидко оскільки її як правило спостерігають в русі — на автотранспорті.

 

Рекламні щити 3х6 3х12

Найефективніше рекламні щити розташовувати на пересіченнях трас, — різних перехрестях і автомобільних розв'язках, в адже місцях великого скупчення рухомих автомобілів або пішоходів ефективність кожного окремого щита залежить від кількості унікальних переглядів.

Рекламні щити 3х6 3х12

Рекламні щити це престижний вигляд реклами який дозволяє розкрити всі рекламні можливості даного носія, ефективність якого багато в чому залежить від дизайну самого зображення, його смислового навантаження і кінцевої рекламної мети переслідуваної рекламодавцем.

Похожие статьи:

25 марта 2013 Рейтинг: Просмотров: 3423 Автор:
Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!