Главная > Статьи > Зовнішня реклама > Лайтбокси - Лайт-бокси - Lightbox
Каталог агентств Украины по наружке

Раздел "Агентства" познакомит вас с существующими на рынке наружной рекламы агентствами, которые занимаются печатью и размещением наружной рекламы.

Для добавления своего агентства в каталог агентства отправьте информацию о компании по наружной рекламе на электронный адрес mediamapa@online.ua. После регистрации, представители агентства получат логин и пароль для редактирования информации о своем агентстве. 

Лайтбокси - Лайт-бокси - Lightbox

Лайтбокси, лайт, бокси, Lightbox, регіони, Україна, медіа, мапа, продаж, зовнішніх, плоскості, Вінниця, Полтава, Кіровоград, Чернігів, Черкаси, Житомир, Чернігів, Суми, Миколаїв, Херсон, Хмельницький, Рівно, Луцьк, Тернопіль, Чернівці, Івано-Франківськ, Ужгород.

Лайтбокси - Лайт-бокси – Lightbox

Лайтбокс або Лайт-бокс на англійському Lightbox – що переводиться як світлова коробка або короб.

Лайтбокси з'явилися в містах відносно недавно але швидко завоювали популярність у рекламодавців, оскільки є недорогою (на rek-lama.com.ua можна ознайомитись з цінами виготовлення конструкцій) і при цьому дуже ефективною рекламою оскільки встановлюються в найжвавіших місцях з великим потоком транспорту і людей, і добре є видимими здалека, мають красивий зовнішній вигляд дорогого рекламного носія тим самим піднімаючи планку рекламованого товару/послуги в очах кінцевого споживача.

У лайт-боксі є двостороннє зображення на зразок ситілайта, яке в темний час доби підсвічує зсередини.

Зовнішні конструкції типа лайтбокса можуть вішаються на опорних стовпах тих, що подають електрику для суспільного транспорту: трамваїв або тролейбусів, а також в інших жвавих місцях де є можливість підключення електрики безпосередньо до носія. Лайт-бокси можуть встановлюватися на мостах причому по декілька штук до ряду з одним рекламним сюжетом, що підвищує ефективність рекламної компанії.

 

Лайтбокси - Лайт-бокси – Lightbox - Україна

Лайтбокси (Lightbox) – це іміджева реклама яка працює на вас цілий доба і особливо ефективна вечірньої пори доби.

Лайтбокси - Лайт-бокси – Lightbox - Україна

Якщо хочете швидко прорекламувати свій товар, повідомити все місто про відкриття магазина або акції, то тут вам неодмінно згодяться лайтбокси.

Похожие статьи:

25 марта 2013 Рейтинг: Просмотров: 3382 Автор: Ольга Николаева
Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!