Главная > Статьи > Зовнішня реклама > Пілони - Піллар - Рекламні тумби
Каталог агентств Украины по наружке

Раздел "Агентства" познакомит вас с существующими на рынке наружной рекламы агентствами, которые занимаются печатью и размещением наружной рекламы.

Для добавления своего агентства в каталог агентства отправьте информацию о компании по наружной рекламе на электронный адрес mediamapa@online.ua. После регистрации, представители агентства получат логин и пароль для редактирования информации о своем агентстве. 

Пілони - Піллар - Рекламні тумби

пілони, Піллар, рекламні, тумби, регіонах, України, Вінниця, Полтава, Кіровоград, Чернігів, Черкаси, Житомир, Чернігів, Суми, Миколаїв, Херсон, Хмельницький, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Чернівці, Івано-Франківськ, Ужгород.

Пілони - Піллари - Рекламні тумби

Пілони один з сучасних видів рекламних носіїв що щільно влаштувалися в сучасній міській інфраструктурі при чому його коріння лежить глибоко в древній історії Єгипту.

 

Пілонамі називали усічені піраміди або високі опори службовці підтримкою перекриттям, зведенням або аркам через яких проходили люди або в місцях проїзду транспорту. Пілони були видимими здалека і встановлювалися в багатолюдних местех, з тих пір мало що змінилося... То хіба, що конструкція пілонов стала використовувати всі блага сучасної цивілізації, - в сучасних пілонов є підсвічування з двох сторін, вони зроблені з алюмінію, конструкція яких без зусиль дозволяє змінювати рекламні зображення.

Пілони складаються з двох рекламних сторін і зовні схожі з ситілайтамі, але при цьому мають велику висоту і ширину і відповідно площа даного рекламного носія більша. Пілони більше працюють на проїжджаючий транспорт, у відмінності від ситілайтов які більше працюють на пішоходів.

Піллари схожий рекламний носій, але у відмінності від пілонов піллари складаються з трьох плоскості і виходячи з їх конструкції і місцерозташування піллари ефективно іспольовать в місцях прогулянки де доступ до даного носія є з різних сторін, і кожна з яких рівносильна по контактах з цільовою аудиторією але за рахунок 3-ої плоскості має великі можливості чим пілон, і ефективніше виглядає як рекламний носій. Піллари можуть бути використані як рекламні тумби.

 

Пілони - Піллари - Рекламні тумби

Піллари можуть служити рекламними тумбами але на сучасніший лад і знаходиться в парках місцях відпочинку і ландшафтних парках.

Пілони - Піллари - Рекламні тумби

Їх безперечна перевага в мобільній конструкції і близькості до проходящих мимо людей, що дозволяє робити ефективну рекламу.

Рекламні тумби один з перших сучасних рекламних носіїв тих, що прийшли разом з рекламними вивісками. Рекламні тумби ставили на площах біля театрів або в центрі пересічення пішохідних зон, за рахунок чого інформацію з рекламних тумб міг отримати легко і просто будь-який пішохід. На рекламних тумбах можна використовувати у відмінності від інших зовнішніх рекламних носіїв можна використовувати дрібні шрифтові елементи в рекламі і навіть обьявленія за рахунок близького безпосереднього контакту з зацікавленою аудиторією.

Рекламні тумби це незамінний рекламний носій ефективність якого підтверджена часом прийшли до нас з минулого століття і були популярні ще в ті часи коли.

Похожие статьи:

25 марта 2013 Рейтинг: Просмотров: 3334 Автор: Ольга Николаева
Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!