Главная > Статьи > Зовнішня реклама > Прізматрони - Прізмаборди - Призма 3х6 3х12
Каталог агентств Украины по наружке

Раздел "Агентства" познакомит вас с существующими на рынке наружной рекламы агентствами, которые занимаются печатью и размещением наружной рекламы.

Для добавления своего агентства в каталог агентства отправьте информацию о компании по наружной рекламе на электронный адрес mediamapa@online.ua. После регистрации, представители агентства получат логин и пароль для редактирования информации о своем агентстве. 

Так же вы можете заказать размещение наружной рекламы по всей Украине в рекламном гентстве IDMedia. В агентстве можно заказать билборды в Киеве или любой другой формат наружной рекламы в более чем 900 населенных пунктах Украины.

Прізматрони - Прізмаборди - Призма 3х6 3х12

прізматрони, прізмаборди, призма, 3х6, 3х12, пропонуємо, регіонах, України, Вінниця, Полтава, Кіровоград, Чернігів, Черкаси, Житомир, Чернігів, Суми, Миколаїв, Херсон, Хмельницький, Рівно, Луцьк, Тернопіль, Чернівці, Івано-Франківськ, Ужгород.

Прізматрони - Прізмаборди - Призма 3х6 3х12

Прізматрони один з найсучасніших рекламних носіїв, з динамічним змінний сюжетом, що привертає увагу як автомобіліста так і клієнта, що їде в транспорті, або пішохода, що йде.

Прізматрони діляться на призми розміром 3х6 метра або панорамні конструкції розміром 3х12 м. які є найбільш ефектними і престижними рекламними носіями.

 

Прізматрони прийнято встановлювати на перехрестях або місцях зупинки транспорту, оскільки зображення на них динамічно міняється це привертає увагу і є їх безперечною перевагою, але в теж час і недоліком в плані встигання сприйняття всіх 3-х змінних рекламних сюжетів.

Прізматрон чи Призмаборд це перш за все міський житель і високотехнологічний зовнішній носій який любить дбайливе до себе звернення і постійний відхід.

Прізматрони складаються з трьох призм змінних раз по раз через певний час — від 10 до 30 секунд, що є оптимальним для сприйняття даного носія клієнтом на якого розрахована реклама. Реклама для прізматронов вмонтовується на спеціальні ломелі які вмонтовуються на призми, що обертаються, з яких і будується остаточний рекламний сюжет.

 

Прізматрони - Призмаборди - Призма 3х6 3х12

Прізматрон дорогий рекламний носій і його потрібно використовувати з розумом. Такий тип носія йде з обов'язковим підсвічуванням що в рази збільшує його ефективність в темний час доби.

Із за особливості даного вигляду зовнішнього рекламного носія на прізматронах бажано не використовувати дрібні написи, оскільки між кожною з ломелей знаходиться невеликий люфт-проріз, що утрудняє сприйняття дрібної шрифтової інформації такою, що знаходиться на нім.

Прізматрони - Призмаборди - Призма 3х6 3х12

Підбирайте призми 3х6 і 3х12 у наших менеджерів, відправляйте заявку і ми вам вишлемо актуальну на даний момент сітку прізматронов в містах України!

Похожие статьи:

25 марта 2013 Рейтинг: Просмотров: 3200 Автор: Ольга Николаева
Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!