Главная > Статьи > Зовнішня реклама > Ситілайти - Ситі-лайти - Citylight
Каталог агентств Украины по наружке

Раздел "Агентства" познакомит вас с существующими на рынке наружной рекламы агентствами, которые занимаются печатью и размещением наружной рекламы.

Для добавления своего агентства в каталог агентства отправьте информацию о компании по наружной рекламе на электронный адрес mediamapa@online.ua. После регистрации, представители агентства получат логин и пароль для редактирования информации о своем агентстве. 

Так же вы можете заказать размещение наружной рекламы по всей Украине в рекламном гентстве IDMedia. В агентстве можно заказать билборды в Киеве или любой другой формат наружной рекламы в более чем 900 населенных пунктах Украины.

Ситілайти - Ситі-лайти - Citylight

Чернігів, Чернігів, Чернівці, Черкаси, Хмельницький, Херсон, Україна, Ужгород., Тернопіль, Суми, ситілайти, ситі, регіонах, Рівно, продаж, Полтава, плоскості, Миколаїв, медіа

Ситілайти - Ситі-лайти – Citylight

Ситілайт або Ситі-лайт від англійського Citylight – один з основних видів зовнішніх рекламних носіїв. 

 

City – з англійського місто (центр міста), що має на увазі знаходження даного носія як правило в центрі міста, де сконцентрована найбільша кількість людей, які сприймають даний носій. Light – світло, всі ситілайти підсвічують зсередини лампами денного кольору.

Стандартні ситілайти мають розмір 1,2х1,8 м-кодів, і комплектуються двостороннім зображенням з підсвічуванням зсередини. Особливо ефектно виглядають, а значить працюють на благо рекламодавцеві ситі-лайти саме в темний час доби. Люди проходящие мимо ситілайта знаходяться в безпосередньому контакті з даним зовнішнім носієм у відмінності від наприклад бігбордів, тому можуть добре розглянути рекламний сюжет, а в разі вдалої реклами уповільнити крок і постаратися запам'ятати рекламне посилання фірми або бренду.

 

Ситілайти - Ситі-лайти – Citylight - Україна

Citylight – це як правило іміджева реклама, а також реклама в якій можуть бути використані як зовнішні покажчики для фірм тих, що знаходяться в безпосередній близькості від даного ситілайта. А ось наприклад на зупинках суспільного транспорту ситілайти можуть нести ширшу інформацію про адже компанію час сприйняття даного рекламного носія збільшується.

Ситі-лайти часто використовуються біля магазинів і торгівельних центрів для реклами брендів виставлених в Т.Ц. також реклами самого торгівельного центру: акцій, лотерей, розиграшів і тому подібній інформації.

Для ситілайтов використовується спеціальний напівпрозорий папір, який пропускає світло і заставляє ситілайт «світиться» рекламним зображенням, тому ситі-лайти найефективніше виглядають увечері або вночі.

Ситілайти - Ситі-лайти – Citylight - Україна

З ситілайтов вийшли такі різновиди рекламної плоскості, як лайтбокси і скролери, беклайти і пілони. Ситілайти відносно недорога реклама, а інколи один з найефективніших з можливих варіантів зовнішньої реклами, наприклад для реклами бутіка на жвавій вулиці перед торгівельним центром в якому він представлений.

Похожие статьи:

25 марта 2013 Рейтинг: Просмотров: 4286 Автор: Ольга Николаева
Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!