Главная > Статьи > Зовнішня реклама > Бігборди - Біг-Борди, Біллборди
Каталог агентств Украины по наружке

Раздел "Агентства" познакомит вас с существующими на рынке наружной рекламы агентствами, которые занимаются печатью и размещением наружной рекламы.

Для добавления своего агентства в каталог агентства отправьте информацию о компании по наружной рекламе на электронный адрес mediamapa@online.ua. После регистрации, представители агентства получат логин и пароль для редактирования информации о своем агентстве. 

Так же вы можете заказать размещение наружной рекламы по всей Украине в рекламном гентстве IDMedia. В агентстве можно заказать билборды в Киеве или любой другой формат наружной рекламы в более чем 900 населенных пунктах Украины.

Бігборди - Біг-Борди, Біллборди

Біллборди - Бігборди - Біг-Борди в регіонах України: Вінниця, Полтава, Кіровоград, Чернігів, Черкаси, Житомир, Чернігів, Суми, Миколаїв, Херсон, Хмельницький, Рівно, Луцьк, Тернопіль, біллборди, бігборди, біг, білл, бив, борди, регіонах, України, медіа, мапа, продаж, зовнішніх, носіїв, Вінниця, Полтава, Кіровоград, Чернігів, Черкаси, Житомир, Чернігів, Суми

Біллборди - Бігборди - Біг-Борди

Біллборди або Бігборди – один із старих видів зовнішньої реклами, найбільш ефективні рекламні носії і одні з найбільших за розміром.

 

Прийшли до нас бігборди з Америки, де рекламу на біллбордах почали використовувати ще в 30-х роках минулого століття.

У наш час бігборди практично не змінилися – додалося підсвічування і візуальний вигляд став сучаснішим, але сенс зовнішнього носія залишився тим самим. Одними ж з нових різновидів біг-бордов є прізмаборди або прізматрони, реклама на яких може мінятися динамічно до 3-х сюжетів по черзі.

Біллборди це перш за все статична реклама, і можуть бути з підсвічуванням або без. З підсвічуванням бігборди набагато ефективніші в наслідку збільшення часу перегляду – тимчасового періоду сприйняття обмеженого часом світлового дня, а особливо взимку коли світловий день коротше чим влітку. Біллборди це найбільший рекламний носій за площею і тому добре є видимим здалека.

 

Біллборди - Бігборди - Біг-Борди - Україна


Тут рекламний сюжет і посилання мають дуже важливу роль. Швидкість же сприйняття рекламного носія невелика до 10 сік, а особливо якщо її сприймає водій транспортного засобу вона може бути і того менше. Також біг-борди є «масовим рекламним носієм» і використовуються для реклами широкого діапазону товарів і послуг розрахованих на основну масу споживачів. Не варто забувати, що білборди часто використовуються в політичній рекламі лідерів і партій оскільки широко охоплюють їх  електорат.

Біллборди відносно недорогий рекламний носій ефективний з точки зору маркетингу і відносно інших видів реклами.

Біллборди - Бігборди - Біг-Борди - Україна

Для короткострокових акцій використовуються як правило паперові бігборди де термін носія може бути обмежений від 1-го до 3-х місяців, в довгостроковій же рекламі іміджевою або брендовою прийнято використовувати вініл як довгостроковий і якісний матеріал, гарантійний термін зображення на якому може обчислюватися до 3-х років.

Похожие статьи:

25 марта 2013 Рейтинг: Просмотров: 6747 Автор: Ольга Николаева
Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!