Главная > Статьи > Зовнішня реклама > Перетяжки - Тролли - Троли
Каталог агентств Украины по наружке

Раздел "Агентства" познакомит вас с существующими на рынке наружной рекламы агентствами, которые занимаются печатью и размещением наружной рекламы.

Для добавления своего агентства в каталог агентства отправьте информацию о компании по наружной рекламе на электронный адрес mediamapa@online.ua. После регистрации, представители агентства получат логин и пароль для редактирования информации о своем агентстве. 

Так же вы можете заказать размещение наружной рекламы по всей Украине в рекламном гентстве IDMedia. В агентстве можно заказать билборды в Киеве или любой другой формат наружной рекламы в более чем 900 населенных пунктах Украины.

Перетяжки - Тролли - Троли

перетяжки, тролли, ТРОЛИ, регіонах, України, Вінниця, Полтава, Кіровоград, Чернігів, Черкаси, Житомир, Чернігів, Суми, Миколаїв, Херсон, Хмельницький, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Чернівці, Івано-Франківськ, Ужгород.

Перетяжки - Тролли - Троли 

Перетяжки або так звані тролли — це легені банера як правило розміром 0,6х3 м. розтягнуті між двома дорожніми стовпами, що протилежно стоять, і з надрукованим на баннероной тканині рекламним зображенням.

Тролли (троли) один з видів зовнішньої реклами який добре вписується в міську транспортну інфраструктуру і є одним з дієвих методів донесення рекламного повідомлення.

Перетяжки як правило використовують в містах що безпосередньо залежить від особливості їх конструкції.

 

Однією з переваг перетяжок є можливість розкрити один рекламний сюжет декількома рекламними посиланнями — наприклад розташовуючи перетяжки на невеликій відстані один від одного, таким чином заставляючи людину, що їде в транспорті, по черзі знайомиться з сюжетом реклами, а також існує можливість використовувати так звану крізну рекламу повторюючи однаковий сюжет на відразу декількох перетяжках підряд таким чином збільшуючи загальну ефективність реклами у декілька разів.

На тролли (троли) можуть наноситься зображення з 2-х сторін, таким чином збільшуючи кількість переглядів одного рекламного носія до 2-х разів як в одну так і зворотну сторону при русі транспорту що є безперечною перевагою даного вигляду зовнішньої реклами.

 

Перетяжки - Тролли - Троли

На перетяжках - троллах можна використовувати одне коротке рекламне посилання і невелике зображення (як правило логотип) тому як даний носій має найменший час сприйняття зі всіх видів зовнішніх рекламних носіїв і використання складних рекламних сюжетів є недоцільним в даному вигляді реклами.

Перетяжки - Тролли - Троли

Реклама на перетяжках - троллах мобільний і зручний інструмент донесення рекламній компанії до споживача, вона може бути швидко змонтована, або знята і переміщена в інше місце (район) міста, тому часто використовується і улюблена всіма категоріями рекламодавців.

З питання підбору троллов - перетяжок в різних містах України звертайтеся до наших менеджерів.

Похожие статьи:

25 марта 2013 Рейтинг: Просмотров: 3515 Автор: Ольга Николаева
Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!