Главная > Статьи > Зовнішня реклама > Зовнішня реклама - Outdoor
Каталог агентств Украины по наружке

Раздел "Агентства" познакомит вас с существующими на рынке наружной рекламы агентствами, которые занимаются печатью и размещением наружной рекламы.

Для добавления своего агентства в каталог агентства отправьте информацию о компании по наружной рекламе на электронный адрес mediamapa@online.ua. После регистрации, представители агентства получат логин и пароль для редактирования информации о своем агентстве. 

Так же вы можете заказать размещение наружной рекламы по всей Украине в рекламном гентстве IDMedia. В агентстве можно заказать билборды в Киеве или любой другой формат наружной рекламы в более чем 900 населенных пунктах Украины.

Зовнішня реклама - Outdoor

зовнішня, реклама, наружка, Outdoor, медіа, мапа, Україна, розміщення, зовнішньою, реклами.

Зовнішня реклама - Outdoor

Зовнішня реклама – наружка (Outdoor) один з найефективніших медіа носіїв, - адже зовнішню рекламу відмінно видно!

Це мабудь всі з основних видів зовнішньої реклами але є ще багато різновидів, наприклад "наружку" почали використовувати навіть на приватних балконах або ж у вигляді напівпрапорців на опорних стовпах, як виносні конструкції або наприклад останнім часом з'явилася тенденція встановлювати зовнішню рекламу на будівництвах, особливо якщо будівництво знаходиться в густонаселеному місці. Такі конструкції вирішують відразу 2 завдання, -  несуть рекламну інформацію і в теж час прикрашають собою міський ландшафт на час будівництва ховаючи багнюку від наших очей.

Зараз без зовнішньої реклами важко собі уявити будь-яке місто або трасу, навіть в будь-якому районному центрі ви знайдете ряд рекламних конструкцій, а на жвавих трасах обов'язково гордо виглядатиме реклама якої нібудь з фірм.

Зовнішня реклама - Outdoor Україна

У рекламістів же зовнішню рекламу прийнято називати – «наружкой» або на англійському – «Outdoor».  Не даремно наші предки першої почали використовувати саме зовнішню рекламу. Перші згадки про неї з'явилися в 3-м-коді столітті до нашої ери.

Перші корчми ресторани і навіть замки мали вивіски спершу з назвами, а потім і рекламними повідомленнями.

Зовнішня реклама одна з перших навчила залучати потенційних споживачів.  Не мудро, що зовнішня реклама одна з перших з'явилася на просторах колишнього СНД. Все почалося з бігбордів або біллбордів. Потім наружка почала збільшуватися в об'ємах і різновидах, що привело до різної класифікації зовнішньої реклами, а саме сучасна наружка ділиться на такі види реклами:

  • Біллборди - Бігборди - Біг-Борди
  • Ситілайти - Ситі-лайти - Citylight
  • Рекламні щити 3х6 3х12
  • Прізматрони - Прізмаборди - Призма 3х6 3х12
  • Лайтбокси - Лайт-бокси - Lightbox
  • Беклайти - Беклайти - Бек-лайти
  • Перетяжки - Тролли - Троли
  • Скролери - Ролерні дисплеї
  • Брендмауери - брєндмауери - Brandmauer
  • Пілони - Піллар - Рекламні тумби

У всіх регіонах України, у всіх містах і селах зовнішня реклама буде одним з джерел медіа-реклами, що самих зажадалися, а тому одним з найпопулярніших засобів донесення рекламних посилань до кінцевого споживача.

Зовнішня реклама - Outdoor Україна

У зовнішній рекламі головне пам'ятати, що такі носії, як правило мають короткий час сприйняття (5-30 сік) тому не стоїть використовуючи наружку перенасичувати рекламний сюжет різними повідомленнями, краще виділити найважливіше, одна коротка пропозиція або слоган, і вказати одне контактне джерело, наприклад телефон, адреса сайту або е-маїл.

Наружка як правило друкується на папері в разі короткострокових акцій, а якщо ж йдеться про іміджевій рекламі або про рекламу бренду, то таку рекламу друкують на вінілі, термін збереження  якого може обчислюватися до 3-х років.

Пропонуємо вам скористатися всіма перевагами зовнішньої реклами.

Похожие статьи:

25 марта 2013 Рейтинг: Просмотров: 15846 Автор: Ольга Николаева
Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!