Главная > Статьи > Зовнішня реклама > Скролери - Ролерні дисплеї
Каталог агентств Украины по наружке

Раздел "Агентства" познакомит вас с существующими на рынке наружной рекламы агентствами, которые занимаются печатью и размещением наружной рекламы.

Для добавления своего агентства в каталог агентства отправьте информацию о компании по наружной рекламе на электронный адрес mediamapa@online.ua. После регистрации, представители агентства получат логин и пароль для редактирования информации о своем агентстве. 

Так же вы можете заказать размещение наружной рекламы по всей Украине в рекламном гентстве IDMedia. В агентстве можно заказать билборды в Киеве или любой другой формат наружной рекламы в более чем 900 населенных пунктах Украины.

Скролери - Ролерні дисплеї

скролери, ролерні, дисплеї, регіонах, України, Вінниця, Полтава, Кіровоград, Чернігів, Черкаси, Житомир, Чернігів, Суми, Миколаїв, Херсон, Хмельницький, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Чернівці, Івано-Франківськ, Ужгород.

Скролери - Ролерні дисплеї

Скролери або ролерні дисплеї один з нового вигляду реклами що нестримно набирають свою популярність у всіх містах України.

 

Скролери з'єднали в собі переваги беклайтов також мають заднє підсвічування але при цьому динамічно міняють своє зображення чим залучають пішоходів, що до себе йдуть, або людей, що їдуть в транспорті.

Ролерні дисплеї - скролери знаходяться в місцях великого скупчення людей — недалеко від зупинок, транспортних розв'язок, торгівельних центрів і так далі.

Реклама на скролерах завдяки зміні зображень може динамічно покадровий розкривати рекламний сюжет, що в рази збільшує ефект від рекламної компанії.

Правильне використання скролерів допомагає провести нестандартну рекламну компанію, що запам'ятовується.

 

Скролери - Ролерні дисплеї

Ролерні дисплеї - Скролери міські жителі і стали буденним предметом сучасного рекламного ландшафту будь-якого міста.

Скролери - Ролерні дисплеї


Похожие статьи:

25 марта 2013 Рейтинг: Просмотров: 2890 Автор: Ольга Николаева
Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!