Главная > Статьи > Зовнішня реклама > Зовнішня реклама - способи її здешевлення
Каталог агентств Украины по наружке

Раздел "Агентства" познакомит вас с существующими на рынке наружной рекламы агентствами, которые занимаются печатью и размещением наружной рекламы.

Для добавления своего агентства в каталог агентства отправьте информацию о компании по наружной рекламе на электронный адрес mediamapa@online.ua. После регистрации, представители агентства получат логин и пароль для редактирования информации о своем агентстве. 

Так же вы можете заказать размещение наружной рекламы по всей Украине в рекламном гентстве IDMedia. В агентстве можно заказать билборды в Киеве или любой другой формат наружной рекламы в более чем 900 населенных пунктах Украины.

Зовнішня реклама - способи її здешевлення

зовнішня, реклама, способи, здешевлення, зовнішньою, реклами.

Зовнішня реклама – методи її здешевлення

На зовнішній рекламі намагаються заощадити через кризу не лише невеликі й тільки починаючи свою діяльність компанії, але й великі фірми, які вже давно працюють.

 

Оскільки зовнішня реклама залишається найбільш дієвою, то не варто відмовлятись від неї.

Потрібно лише знайти спосіб зробити зовнішню рекламу дешевшою.

Наприклад, використовувати в якості зовнішньої реклами виносний щит (штендер). Його встановлюють неподалік від магазину чи офісу на видному місці з великою прохідністю. Вартість такої зовнішньої реклами – невелика, біля 500 грн. акий щит легко зберігати і його не важко оберігати від непогоди.

Недорогу зовнішню рекламу можна зробити «ходячою», якщо розмістити її на людині.

 

Зовнішня реклама

Зазвичай така зовнішня реклама виглядає як два щити – спереду і ззаду. Носій реклами знаходиться в місцях напливу людей в найбільш оживленні години. Така зовнішня реклама не псує фасади будівель і обходиться порівняно дешево.

Зовнішня реклама у вигляді баннера розміщується на торгових палатках та кіосках, в яких товар, що продається несе ту ж інформацію, що і реклама.

Зовнішня реклама

Можна заощадити на вивісці, яка теж являється зовнішньою рекламою. Зробіть її з дешевих матеріалів та оформіть по-простому. Наприклад, навіщо потрібна підсвічена реклама будівельної компанії, яка закривається в 6 годин вечора.

В якості зовнішньої реклами на будівлі офісу може бути встановлена банерна розтяжка не тільки з назвою фірми, але й з переліком послуг.

Використовуючи перераховані методи, Вам не доведеться відмовлятись від зовнішньої реклами, але разом з тим, вдасться заощадити значні кошти.

Похожие статьи:

25 марта 2013 Рейтинг: Просмотров: 3113 Автор: Ольга Николаева
Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!