Главная > Статьи > Зовнішня реклама > Брендмауери - брєндмауери - Brandmauer
Каталог агентств Украины по наружке

Раздел "Агентства" познакомит вас с существующими на рынке наружной рекламы агентствами, которые занимаются печатью и размещением наружной рекламы.

Для добавления своего агентства в каталог агентства отправьте информацию о компании по наружной рекламе на электронный адрес mediamapa@online.ua. После регистрации, представители агентства получат логин и пароль для редактирования информации о своем агентстве. 

Так же вы можете заказать размещение наружной рекламы по всей Украине в рекламном гентстве IDMedia. В агентстве можно заказать билборды в Киеве или любой другой формат наружной рекламы в более чем 900 населенных пунктах Украины.

Брендмауери - брєндмауери - Brandmauer

брендмауери, брєндмауери, brandmauer, регіонах, України, Вінниця, Полтава, Кіровоград, Чернігів, Черкаси, Житомир, Чернігів, Суми, Миколаїв, Херсон, Хмельницький, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Чернівці, Івано-Франківськ, Ужгород.

Брендмауери - брєндмауери - Brandmauer

Брендмауер найбільший за площею з видів зовнішньої реклами і тому найпомітніший. Brandmauer від англійського слова Brand — «Бренд», mauer — «стіна» що означає реклама бренду на стіні.

 

Конструкції для брендмауеров робляться з металевого каркаса і встановлюються на стіни будівель і споруд, які знаходяться в місцях великого скупчення людей. Потім з баннерной тканини готовий брандмауер встановлюють на конструкцію. Площа в брєндмауерів може бути дуже великою і тому для зменшення парусності готового брєндмауера його можуть виготовляти з баннерной сітки.

Брендмауєр це індивідуальна конструкція для кожної будівлі і не має чіткого розміру, тому кожна з рекламних конструкцій обмовляється індивідуально з кожним з клієнтів.

Щоб збільшити ефективність брендмауеров їх як правило підсвічують ліхтарями що додає їм вечірньої пори доби певний шарм і в сукупності з великим розміром підвищує статус рекламованого бренду.

 

Брендмауери - брєндмауери - Brandmauer

Брендмауєри добре прижилися як в крупних містах, так і в невеликих городках де їх успішно використовують на стінах будинків що знаходяться на жвавих трасах.

Брендмауери - брєндмауери - Brandmauer

Перевага брендмауєров в тому, що це недороге рішення в плані установки конструкції і менш витратний чим установка бігбордів, прізматронов і тому подібне рекламних носіїв при цьому площа брендмауєра в рази більш ніж в бігборда.

Похожие статьи:

25 марта 2013 Рейтинг: Просмотров: 3204 Автор: Ольга Николаева
Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!