Главная > Статьи > Зовнішня реклама > Як замовити зовнішню рекламу
Каталог агентств Украины по наружке

Раздел "Агентства" познакомит вас с существующими на рынке наружной рекламы агентствами, которые занимаются печатью и размещением наружной рекламы.

Для добавления своего агентства в каталог агентства отправьте информацию о компании по наружной рекламе на электронный адрес mediamapa@online.ua. После регистрации, представители агентства получат логин и пароль для редактирования информации о своем агентстве. 

Так же вы можете заказать размещение наружной рекламы по всей Украине в рекламном гентстве IDMedia. В агентстве можно заказать билборды в Киеве или любой другой формат наружной рекламы в более чем 900 населенных пунктах Украины.

Як замовити зовнішню рекламу

розміщення, зовнішньої, реклами, допоможемо, замовити, зовнішню, рекламу, містах, України.

Замовити зовнішню рекламу

Зовнішню рекламу прийнято відносити до додаткових методів просування брендів, товарів і послуг. Проте, за об'ємом оборотів вона міцно утримує друге місце, поступаючись лише рекламі телевізійній. Це пов'язано з тим, для багатьох компаній замовити зовнішню рекламу є чи не єдиним способом просунутися на ринку. Це пов'язано з цілим рядом її особливостей.

Насамперед, мова йде про можливості чіткого обхвату цільової аудиторії за географічним принципом. Це особливо ефективно для кафе, ресторанів, медичних клінік і інших установ, чий успіх залежить від відвідуваності клієнтами, що часто бувають поблизу від місцерозташування організації. Для їх залучення можна замовити зовнішню рекламу найрізноманітнішого профілю – щити, вивіски, покажчики, штендери і мн. ін.

Якщо говорити про повноцінну рекламну кампанію, то в її рамках, замовити зовнішню рекламу, означає забезпечити додаткові можливості для просування товарів або послуг.

Це пов'язано з тим, що її специфіка не передбачає надання клієнтові докладної інформації про об'єкт реклами. Відмічено, що час читання інформації на бігборді пішоходом в середньому складає 30-40 секунд, а рухомим автомобілістом 1-2 секунди. Цілком зрозуміло, що навіть якщо замовити зовнішню рекламу з максимумом інформації, особливості сприйняття не дозволять споживачеві з нею ознайомитися. Проте, з погляду просування іміджу організації або бренду ефективність зовнішньої реклами надзвичайно висока. Вона дає широкі можливості для графічного представлення товарів і послуг і охоплює велику аудиторію потенційних клієнтів. Тому замовити зовнішню рекламу може потрібно будь-якій організації, так або інакше що стикається з недоліком клієнтів.

Як замовити зовнішню рекламу

Необхідно відзначити, що останнім часом рекламні щити сталі особливо популярні у компаній тих, що займаються виробництвом і збутом тютюновій і алкогольній продукції. Це пов'язано з обмеженнями, які накладає законодавство на рекламу подібних виробів в традиційних ЗМІ – телебаченні, газетах, радіо. Для таких фірм нічого не залишається, як замовити зовнішню рекламу, оскільки це не тільки доступний, але і ефективний спосіб просунути тютюнову і алкогольну продукцію. Особливо добре себе зарекомендувала реклама нових марок сигарет і алкоголю. При правильній реалізації рекламних кампаній «свіжих» продуктів, можна добитися, справді вибухового ефекту.

Таким чином, можна виділити цілий ряд переваг зовнішньої реклами перед іншими способами просування товарів і послуг. По-перше, якщо замовити зовнішню рекламу, можна за недовгий термін охопити вельми солідну аудиторію.

По даному показнику зовнішня реклама поступається хіба що телебаченню. По-друге, зовнішня реклама дає безмежні можливості в плані географічного таргетінга. Можна замовити зовнішню рекламу на всю країну, а можна охопити нею лише один район міста, в якому працює організація. По-третє, проглядання зовнішньої реклами має високу частоту, чим досягається додатковий ефект дії на споживача. Нарешті, по-четверте, якщо замовити зовнішню рекламу широкого формату і ефектну по дизайну, це само по собі буде могутнім чинником дії на потенційного клієнта, оскільки такі бігборди відкладаються в пам'яті. 

Похожие статьи:

25 марта 2013 Рейтинг: Просмотров: 2616 Автор: Ольга Николаева
Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!