Главная > Статьи > Зовнішня реклама > Банерна реклама
Каталог агентств Украины по наружке

Раздел "Агентства" познакомит вас с существующими на рынке наружной рекламы агентствами, которые занимаются печатью и размещением наружной рекламы.

Для добавления своего агентства в каталог агентства отправьте информацию о компании по наружной рекламе на электронный адрес mediamapa@online.ua. После регистрации, представители агентства получат логин и пароль для редактирования информации о своем агентстве. 

Так же вы можете заказать размещение наружной рекламы по всей Украине в рекламном гентстве IDMedia. В агентстве можно заказать билборды в Киеве или любой другой формат наружной рекламы в более чем 900 населенных пунктах Украины.

Банерна реклама

Банерна, реклама, альтернатива, класичним, наружной, реклами, розміщення, баннерной, реклами, регіонах, України.

Банерна реклама - альтернатива класичним методам зовнішньої реклами

Банерна реклама не така популярна, як зовнішня реклама на бігбордах або сітілайтах. Проте в деяких випадках саме банер є оптимальним носієм інформації про товари і послуги. Він дешевий у виготовленні, довговічний в експлуатації і може мати абсолютно довільні розміри.

У загальному випадку банер є розтяжкою або панно на основі міцної вінілової тканини, армованої волокнами поліестера. На лицьову сторону, покриту шаром лаку, методом кольорового друку або за допомогою плівки типу «Оракал» наноситься рекламне зображення. Завдяки властивостям вінілової тканини, навіть при частій дії негоди і перепадах клімату, банерна реклама служить не менше трьох років.

Пластичність, яка притаманна вініловій основі, дозволяє зробити розміри банерів безмежними. За допомогою технологій склеювання і спаювання можна складати величезні «паззли» з окремих полотнищ, досягаючи вражаючого ефекту. До поверхні банер кріпиться за допомогою рами або люверсов. Фізичною основою для нього може служити практично будь-яка поверхня, наприклад, стіна будинку, огорожа або опора моста. Часто банерна реклама використовується усередині приміщень і вітрин магазинів.

Банерна реклама - бюджетна альтернатива

Банерна реклама - бюджетна альтернатива

Дешевизна, непримхливість і універсальність дозволяють займати банерам солідну нішу на ринку зовнішньої реклами. Часто саме її беруть на озброєння підприємства-початківці в бізнесі, які не можуть собі дозволити дорожчу рекламу на бігбордах і інших традиційних носіях зовнішньої реклами. У багатьох випадках сповнена здорового мінімалізму банерна реклама є єдиним (і цілком ефективним) способом для таких компаній рекламувати свої товари і послуги. В умовах економічної кризи і для солідних фірм, прагнучих заощадити рекламний бюджет, немає нічого негожого в замовленні вінілової вивіски замість шикарної неонової.

Основними сферами застосування банерів є покажчики, а також іміджева реклама. Одним з головних їх достоїнств є мобільність - банерне полотно легко зняти і перевісити в інше місце. Тому досить часто банерна реклама з'являється на поверхнях тимчасового характеру. У великих містах України динамічно йде будівництво зі всіма його атрибутами, такими як захисні огорожі і ліси. Досить часто новобудови ведуться в центральній частині міста з високим трафіком пішоходів і автомобілістів. Рекламісти швидко зміркували, що огорожі як не можна краще підходять під тимчасову, але дуже ефективну рекламу. Кращого носія, чим банери для таких оголошень придумати неможливо. Крім того, саме банерна реклама зазвичай застосовується на масових заходах - концертах, святкуваннях Дня міста, а в передвиборних поїздках кандидатів на всякого роду пости така рекламна плоскість просто незамінна.

Похожие статьи:

25 марта 2013 Рейтинг: Просмотров: 3454 Автор: Ольга Николаева
Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!