Главная > Статьи > Зовнішня реклама > Чи потрібен у магазині Куточок споживача
Каталог агентств Украины по наружке

Раздел "Агентства" познакомит вас с существующими на рынке наружной рекламы агентствами, которые занимаются печатью и размещением наружной рекламы.

Для добавления своего агентства в каталог агентства отправьте информацию о компании по наружной рекламе на электронный адрес mediamapa@online.ua. После регистрации, представители агентства получат логин и пароль для редактирования информации о своем агентстве. 

Так же вы можете заказать размещение наружной рекламы по всей Украине в рекламном гентстве IDMedia. В агентстве можно заказать билборды в Киеве или любой другой формат наружной рекламы в более чем 900 населенных пунктах Украины.

Чи потрібен у магазині Куточок споживача

споживача, куточку, споживачів, документи, діяльності, магазинах, повинен, повинні, розмістити, правила, телефонів, номери, можуть, управління, товару, такий, набір, документів, захисту, куточок, магазинів, куточку споживача, номери телефонів, куточок споживача

Чи потрібен у магазині Куточок споживача? Так, такий стенд повинен бути у всіх магазинах, незалежно від площі та товару, який він пропонує.

Однак набір документів, який повинен містити куточок споживача, залежить від виду діяльності підприємця.

Документи на Куточку споживача в магазинах України

Куточок споживача в магазинах України повинен бути укомплектований набором документів, відповідно до вимог Управління захисту прав споживачів.

Це стандартний набір, єдиний для всіх магазинів, проте по деяким документам можуть бути відмінності.

Для магазинів не продуктового роздробу на Куточку споживача повинні бути такі документи:

  • Витримки з Закону Про захист прав споживачів статей, які стосуються умов повернення товару, його обміну і т.д.
  • Правила роздрібної торгівлі непродовольчими товарами.
  • "Порядок здійснення торгівельної діяльності та правила торгівельного обслуговування населення" - постанова КМУ від 08.02.95 р. №108.

Ті, хто працює з касовим апаратом або реалізовує акцизний товар (сигарети, алкоголь), повинні розмістити на куточку споживача торговий патент і відповідні дозволи на такий вид діяльності.

З 1 січня 2014 р. свідоцтво платника ПДВ та витяг з реєстру платників ПДВ розміщувати не обов’язково.

Ще на куточку споживачів необхідно розмістити адреси та номери телефонів міського Управління з захисту прав споживачів, а також номери телефонів керівництва магазину.

Куточок покупця

Зверніть увагу, що всі документи повинні бути актуальними. Застарілі документи можуть стати причиною штрафу.

20 августа 2014 Рейтинг: 0 Голосов:0 Просмотров: 5302 Автор: Ольга Корнийчук
Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!