Главная > Статьи > Зовнішня реклама > Беклайти - Беклайти - Бек-лайти - BackLight
Каталог агентств Украины по наружке

Раздел "Агентства" познакомит вас с существующими на рынке наружной рекламы агентствами, которые занимаются печатью и размещением наружной рекламы.

Для добавления своего агентства в каталог агентства отправьте информацию о компании по наружной рекламе на электронный адрес mediamapa@online.ua. После регистрации, представители агентства получат логин и пароль для редактирования информации о своем агентстве. 

Так же вы можете заказать размещение наружной рекламы по всей Украине в рекламном гентстве IDMedia. В агентстве можно заказать билборды в Киеве или любой другой формат наружной рекламы в более чем 900 населенных пунктах Украины.

Беклайти - Беклайти - Бек-лайти - BackLight

Беклайти, беклайти, Бек, лайти, BackLight, регіонах, України, Вінниця, Полтава, Кіровоград, Чернігів, Черкаси, Житомир, Чернігів, Суми, Миколаїв, Херсон, Хмельницький, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Чернівці, Івано-Франківськ, Ужгород

Беклайти - Беклайти - Бек-лайти - BackLight

Беклайт або Беклайт від англійського Back-light один з поширених видів зовнішньої реклами. Назва якого сталася від слів light — що в перекладі з англійського означає «світло» і Back — зворотна або задня сторона, що разом переводиться як світло із зворотного боку.

 

Беклайти як правило знаходяться над входами або недалеко від входів в торгівельні центри. Даний вигляд реклами не має чітких розмірів на відміну від таких носіїв як ситілайти в яких є свій чіткий розмір, але дані рекламні носії багато в чому схожі.

Беклайт як і ситі-лайт є одним з видів світлової реклами і прекрасно працює вечірньої пори доби. Завдяки вдалому розміщенню біля Торгівельних Центрів або місцях великого скупчення людей беклайт відмінно справляється зі своєю рекламною функцією і навіки прописався в серцях рекламодавців як один з найбільш ефективних видів іміджевої реклами торгівельної крапки — рекламу на беклайтах часто використовують бутіки, магазини знаходяться в безпосередній близькості від даного вигляду реклами.

 

Беклайти - Беклайти - Бек-лайти - BackLight

Back-light — престижный рекламный носитель за счет красивой конструкции и рекламного изображения, которое как и в случае с ситилайтами может пропускать задний свет, что дает отличный визуальный эффект данной рекламы!

Беклайти - Беклайти - Бек-лайти - BackLight

Реклама на беклайтах це специфічний вигляд реклами і у відмінності від бігбордів або ситілайтов не має чіткого місячного графіка пролонгації, термін розміщення на беклайтах індивідуальний для кожного з рекламодавців, тому якщо ви хочете підібрати беклайти для себе на певний період необхідно ретельно домовлятися за кожен з носіїв і передбачуваний термін рекламної компанії.

Похожие статьи:

25 марта 2013 Рейтинг: Просмотров: 2970 Автор: Ольга Николаева
Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!